TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ
 Teknolojiyi yakından takip eden, alanında uzman ve donanımlı ekibimiz sizlere hizmet vermek adına kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Yedek parça ve gerekli tüm malzemeleri bünyesinde barındıran araçlarımız sayesinde servis işlerinizi olay yerinde gerçekleştiriyoruz.  Kaliteli ve güvenilir işçiliğimizi sizlere sunmak ve akıllarda soru işareti bırakmamak adına 1 yıl parça garantisi sizlere sunuyoruz. 


Ip Santral Tamir & BakımIP Santral Çözümleri

Firmamız Ip digital ve analog telefon santrallerinde Telesis , Karel , Nec marka telefon santrallerinin 7/24 teknik destek ve kurum hizmetini vermektedir. 

 

Ayrıca voip haberleşme, alternatif operatorler ile daha ucuz görüşme, kablosuz dect haberleşme, şubeler arası ücretsiz görüşme gibi çözümleri müşterilerine sunmaktadır.
webdesign.png

Kablosuz İletişim Çözümleri

Kablosuz iletişim uzmanı Rem teknoloji , sizlere en geniş kapsamlı kablosuz ağ teknolojilerini sunuyor. Kablosuz iletişim konusunda uzak mesafe kablosuz linkler (PTP, PMP), bina içi WLAN çözümleri, wVoIP çözümleri, WIMAX, Mobese uygulamaları ve mesh network çözümleri ile LTE çözümleri eksiksiz olarak bir arada sunuluyor.


Güvenlik Sistemleri

Alarm & Güvenlik Kamera Servisi

Bizim için önce sizin güvenliğiniz güvenlikte sınır tanımıyoruz evlerinize iş yerlerinize güvenlik için aradığınız her türlü şeyde yanınızdayız ayrıca güvenliğinizin yanında şıklıktan ve kaitedende ödün vermiyoruz ofisinizin ve evinizin dekarosyonuna uygun kameralar ve benzeri güvenlik teknolojileri ile yanınızdayız

rem güvenlik evinizin bekçisi OLUP iş yerinizi sadece hırsızlardan korumak ile kalmayacak, yangın,gaz kaçağı, panik ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da; emniyet, itfaiye ve ambulansın iş yerinize yönlendirilmesini sağlayarak erken müdahale sağlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca alarm sistemi sayesinde iş yeri giriş ve çıkış (açılış ve kapanış) saatlerini kolayca takip edebilir, raporlamalarını düzenli şekilde alabilirsiniz. Çalışanlarınızın işten ayrılması durumunda şifrelerini iptal ederek iş yeri güvenliğinizi tam olarak sağlayabilirsiniz.


seo.png

Teknik Servis

Bilişim Tecrübe ve Uzmanlık Gerektirir

Firmamız, yazılım, donanım ve altyapı çözümleri ile bilişim sektöründe hızlı adımlarla sektörün liderleri arasındaki yerini almaya başlamıştır. Yürüttüğümüz titiz ve başarılı çalışmalar sonucu yazılım ve donanım servis desteği alanlarında müşterilerine daha iyi ve kaliteli servis vermeye devam ediyoruz. Daha iyi ve daha kaliteli servis ilkesi ile yılların tecrübesine ve deneyiminlerine, uluslararası geçerliliği olan Microsoft, HP Procurve ve Cisco Sertifikalarını da ekliyoruz.

 

Hedeflerimizden bazıları

 

  • Sunulan servis kalitesini yükseltmek,
  • Müşteri ile iletişimin iyileştirilmesi ve beklentilerin yönetilmesi,
  • Müşteri ihtiyaçlarını doğru anlama, doğru servis ve destek ile müşteri tatminin sağlanması,
  • BT servislerinin erişilebilirliğinin artırılması,
  • Servis sunulan müşterilerin güveninin artırılması,

 

 

Servis Sunum Şekillerimiz

Çağrı Başına Teknik Servis Hizmeti

Gerek yazılımda gerekse donanım ve altyapıda sözleşmesi olmayan müşterilerimiz için ücretli müdahale hizmeti olup, Çağrı Merkezine bildirilen arızaya göre ekibimiz tarafından müdahale edilir.

 

Sözleşmeli Bakım Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan sözleşmelerde belirtilen müdahale süreleri içerisinde uzaktan erişimle veya yerindeyazılım, donanım ve altyapı arızalarını kapsamaktadır.

 

Periyodik Bakım

IT ve alt yapı elemanlarının bakımları ortamın ve çalışma yoğunluğunun durumuna göre bellirli periyodlarda iç ve dış temizlik, bağlantı kontrolleri, virüs kontrolü, yedeklerin alınması vb. bilişim hizmetlerini kapsar.

 

 

Kablolama & Network Çözümleri

Kablolama & Network Bağlantı Çözümü

Ekibimiz Data(Cat5/6 & Fiber Optik),Telefon kablolaması ve zayıf akım şebeke ,ups yapısal kablolaması konusunda uzmanlaşmış ,her türlü sertifikasyonla hizmet vermektedir..

Bina,fabrika,sistem odası kablolaması ,revize edilmesi uzmanlık alanlarımızdadır.Kablolama uçtan uca sonlandırma dahil yapılmakta ve iş sonu sertifika verilmektedir.